Przejdź do treści

Osiedle Bratkowa

Myślisz o kupnie własnego domu? Nie jesteś przekonany do mieszkania w bloku, na niewielkim metrażu na kolejnym betonowym blokowisku? Osiedle domów w zabudowie szeregowej to znakomita propozycja dla Ciebie! Dzięki oszczędności na zakupie gruntu stanowią ekonomiczną alternatywę do zakupu mieszkania. Osiedle domów szeregowych Bratkowa w Świerklanach zapewnia komfort osobnego wejścia, swobodną aranżację pomieszczeń i co najważniejsze własny ogródek dający starszym możliwość odpoczynku na tarasie, a dzieciom zagrania w piłkę na trawie. Koniecznie sprawdź, co do zaoferowania mają nasze domy na Bratkowej.

Nasze osiedle

Oferujemy wysokiej jakości nowe domy w Świerklanach, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Włożyliśmy w ich przygotowanie mnóstwo pracy, abyś mógł od razu powiedzieć, że jest to coś dla Ciebie i już niebawem rozpoczął w nich swój etap w życiu.

DOMY SZEREGOWE ŚWIERKLANY

Osiedle Bratkowa to przyjazne miejsce, zaprojektowane z myślą o rodzinach poszukujących wymarzonego miejsca na swój azyl. Spokojna okolica, gdzie można zaznać błogiej ciszy, zapewnia komfort codziennego życia. Z drugiej strony osiedle posiada bardzo  dogodną lokalizację, zapewniającą szybki dojazd do Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia Zdrój, czy Żor. Układ domu jest funkcjonalny, a każdy klient może dokonać własnej aranżacji układu wedle własnego uznania.

Lokalizacja

Nasza inwestycja powstaje w miejscowości Świerklany pomiędzy Świerklanami Górnymi, Michałkowicami i osiedlem Boguszowice. To tylko 2 kilometry od zjazdu austostrady A1 co pozwala dostać się do osiedla w krótkim czasie nawet z bardziej oddalonych miejsc.