Przejdź do treści

Inwestor

JPG BUD sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka realizująca swoje projekty przede wszystkim na rynku śląskim. Obecnie firma realizuje budowę osiedla domów szeregowych w Świerklanach. Osiedle Bratkowa posiada bardzo  dogodną lokalizację, w ustronnym i cichym miejscu, w odległości 2km od zjazdu z autostrady A1. Dojazd do Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia Zdrój, czy Żor to zaledwie  kilka minut samochodem. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, basen, przedszkole i kościół.

Wszystkie nasze budynki wykonane są z materiałów budowlanych najwyższej jakości   i  spełniają wszelkie normy wynikające z obowiązujących przepisów. W związku z tym możemy zagwarantować mieszkańcom, że koszty ponoszone na  utrzymanie  będą niewielkie. Układ domu jest funkcjonalny . Dodatkowo każdy klient może dokonać własnej aranżacji układu mieszkania.

Wiemy, że bezpośredni kontakt z inwestorem jest ważny, a my będąc firmą rodzinną jesteśmy wstanie go zagwarantować. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w całym procesie decyzyjnym.

 

Tel. 601400809

Tel. 501481365