Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/srv45584/domains/osiedlebratkowa.pl/public_html/modules/contrib/md_slider/md_slider.module on line 434
Inwestor | Osiedle Bratkowa Przejdź do treści

Inwestor

Oasis Capital Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka realizująca swoje projekty przede wszystkim na terenie Śląska. Obecnie firma realizuje budowę osiedla domów szeregowych w Świerklanach. Osiedle Bratkowa posiada bardzo dogodną lokalizację, w ustronnym i cichym miejscu, w odległości 2km od zjazdu z autostrady A1. Dojazd do Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia Zdrój, czy Żor to zaledwie kilka minut samochodem. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, basen, przedszkole i kościół.

Wszystkie nasze budynki wykonane są z materiałów budowlanych najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy wynikające z obowiązujących przepisów prawa budowlanego. W związku z tym możemy zagwarantować mieszkańcom, że koszty ponoszone na utrzymanie i ogrzewanie będą niewielkie. Dodatkowo, układ domu jest funkcjonalny zapewniając komfort codziennego życia. 

Wiemy, że bezpośredni kontakt z inwestorem jest ważny, a my będąc firmą rodzinną jesteśmy w stanie go zagwarantować. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w całym procesie decyzyjnym.

Oasis Capital Sp. z o.o.
Karola Miarki 34A
41-400 Mysłowice
NIP: 6462992393
KRS: 0000933737
REGON: 520494710

email: biuro@osiedlebratkowa.pl
tel.: 505 080 192